Головна Продукція Система внутрішніх перегородок і дверей Д40
Система внутрішніх перегородок і дверей Д40
Сертифікати:
Ліцензія на проектування і тех. нагляд
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"

 

Система профілів Д 40 призначена для виготовлення внутрішніх штапікового прегородок і орних дверей широкого спектру застосування без термомоста.

Двері можуть бути:

- Однополими;

- Двополими;

- Відкриваються всередину;

- Відкриваються назовні;

- З штапіком;

- Без штапікового (тільки однопільні);

- З одинарним склінням 4 мм або 6 мм;

- Зі склопакетом 24 мм;

- З порогом або без порога;
- Балконні (з поворотно-відкидний фурнітурою).
 

Товщина дверного полотна - 40 мм.
 
Заповнення товщиною 4 мм, 6 мм або 24 мм притискається через самоклеючі ущільнювачі до полотна або імпосту двері за допомогою спеціальних притискних штапиков. Між штапіком і заповненням встановлюється клинчастий ущільнювач.

Двері розсувні виготовляються з профілів мають «європаз» для фурнітури Sobinco, Roto, Siegenia, Savio, Fapim, Stublina, KinLong і ін.

Двері можуть бути вбудовані в будь-яку перегородку або в фасад за допомогою спеціального профілю дверної коробки або кріпитися в окремому отворі.


 

   

             


Використовуючи поворотно-відкидну фурнітуру можна виготовити «вікно» з дверних профілів або балконні двері.

При виготовленні дверей рекомендуємо використовувати дверні петлі для «європаза» в профілях (наприклад Sobinco серії 2800).

У дверях використовується поріг висотою всього 3 мм.

Трудомісткість виготовлення дверей серії Д 40 знижується за рахунок: застосування стандартних з'єднувальних елементів - вкладишів, що вирівнюють пластин, простих операцій складання кутових з'єднань «на гвинтах», установки дверних петель в «європаз» не вимагає додаткової обробки, застосування самоклеючих і клиноподібних ущільнювачів.

 

Профілі алюмінієві серії Д 40 пресуються зі сплаву AlMgSi 0,5 (6060, 6063) і відповідно до DIN 1725. Цей сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності DIN 1748.

Розміри профілів можуть змінюватися в межах допусків розмірів і товщини відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6.-3-95 (ГОСТ22233), UNI 3879, DIN 1748, DIN 17615.

             

Покриття алюмініевих профілів - порошковими емалями товщиною не менше 70 мкм на всіх видимих поверхнях, згідно з міжнародною шкалою кольорів RAL або інших спеціальних кольорів. Покриття наноситься електростатичним способом зполімеризацією при температурі 160-200 град С.

Попередня підготовка поверхні алюмінієвого профілю перед покриттям - хроматирование; або анодування - нанесення оксидного шару завтовшки 6 мкм електрохімічним шляхом - Ан. Окс.6.

Можливо безбарвне анодування - Ан.Окс.21, або інші кольори - на замовлення.

Ущільнювачі - еластомерні профілі використовуються для ущільнення: скла, сендвіч-панелей, з'єднання полотна двері з коробкою, для створення теплового і звукового бар'єрів, для герметизації від попадання вологи зовні. Матеріал - ЕПДМ, або пористий ЕПДМ. Ущільнювачі зберігають свої властивості в середовищі повітря при будь-яких видах атмосферного впливу в інтервалі температур не вже ніж від -30 до +60 град С.

Фурнітура - орієнтована на виконаний в профілях дверей «європаз» - це дозволяє застосовувати якісну фурнітуру провідних європейських фірм для такого типу дверей.
Кріпильні елементи необхідно застосовувати тільки з нержавіючого матеріалу.

Розміри порезкіалюмініевих профілів, наведені в каталозі, є теоретично точними. Рекомендований допуск для рамних елементів +0,5 мм, для стулкових -0,5 мм.

Примикання - представлені вузли з'єднань готових конструкцій з прорізами не є обов'язковими. Їх можна розглядати, як типові рішення проблеми установки конструкцій.

При визначенні розмірів прорізів необхідно враховувати наступні фактори: вітрове тиск в приміщенні, моменти інерції профілів, розміри і вага скла або заповнення, розміри стулок, несучу здатність аксесуарів, тип і кількість кріплень до несучих конструкцій.

Розрахункова температура навколишнього середовища визначається за СНиП 2.01.01-82 «Будівельна кліматологія і геофізика».
Вологість визначається по СНиП II-3-79 «Будівельна техніка».

Стандарти необхідні додатково:

«Несучі та огороджувальні конструкції» СНиП 3.03.01-87.

"Будівельні конструкції. Норми проектування »СНиП II-23-81.

"Металеві конструкції. Правила виробництва і приймання робіт »СНиП III-18-75.

Скло та заповнення необхідно виготовляти згідно розмірів зазначених в нашому каталозі.

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет