Головна Про компанію

Про компанію

Компанія "Талісман" є інжинірингової компанією, яка займається розробкою і реалізацією алюмінієвих профільних систем архітектурного призначення (світлопрозорі фасади, вентильовані фасади, вітражі, зимові сади, вікна, двері, офісні перегородки, суцільноскляні перегородки, системи вентиляції, сонцезахисту та інше) і має сформовану репутацію надійного партнера на ранці алюмінієвих профільних систем України.

Ми національний товаровиробник і пишаємося цим!!!

Компанія працює на будівельному ринку України з 1992 року. Вона стала одним з небагатьох вітчизняних виробників, вистояли під час розрухи 90-х років, і успішно продовжує свій розвиток в умовах триваючої світової кризи.

"Талісман" розвинувся з невеликої команди ентузіастів з великим потенціалом в досить велике підприємство, здатне гідно конкурувати не тільки на ринку України, але і на міжнародному рівні. За роки активної діяльності створені професійне конструкторське бюро і потужна виробнича база, налагоджена діяльність з розробки нової вітчизняної продукції європейського рівня і освоєння її виробництва, як на власних потужностях, так і на базі інших вітчизняних підприємств.

 

            Керуючись принципами якості, відповідальності та ефективності, в кінці 2010 року компанія успішно сертифікована по ISO 9001: 2009 і реалізує свою місію - максимально задовольняти потреби споживачів.

"Талісман" є однією з провідних українських компаній, продукція яких відповідає міжнародним стандартам якості. "Професійне рішення індивідуальних завдань" - це наше кредо.

Основу бренду "Талісман" складають бездоганний імідж, незмінно високу якість і компетентність, які є центром маркетингової діяльності компанії.

 


Перевагою роботи з компанією «Талісман» в порівнянні з іншими компаніями, що виробляють алюмінієві конструкції, є те, що ми здійснюємо і використовуємо на практиці власні конструкторські розробки, залучаючи до співпраці ряд провідних вітчизняних підприємств галузі, завдяки чому алюмінієві профілі вітчизняного виробництва не поступаються аналогічним зарубіжним , що підтверджено практикою їх експлуатації. Дев'ятнадцятирічний досвід роботи в індустрії будівництва дозволив на базі передових світових досягнень і нових ідей створити українські профільні системи, які за якісними характеристиками і дизайну не поступаються кращим світовим аналогам, а за ціною помітно з ними конкурують.

 

  

 

Компанія "Талісман" тісно співпрацює з низкою іноземних компаній, таких як Sobinco (Бельгія), Тechnoform Bautec (Німеччина), Otto Chemie (Німеччина) Vito (Німеччина), Teknos OY (Фінляндія), Fapim (Італія), Kety Group (Польща) і багатьма іншими.

У 1996 році з ініціативи компанії "Талісман" було створено сучасне спеціалізоване підприємство по впровадженню нових технологій нанесення полімерного порошкового покриття - ТОВ "Полімер-колор", яке в даний час успішно працює на ринку полімерних покриттів і є професійним і надійним стратегічним партнером компанії. Сьогодні "Полімер-колор" використовує порошкові фарби фінської компанії Teknos, має найсучасніше технологічне обладнання, власну сертифіковану лабораторію і висококваліфікований персонал, а також є одним з лідерів захисно-декоративних покриттів в Україні. 22 лютого 2006 року підприємство заявило про себе на європейському рівні, отримавши сертифікат якості готового покриття організації QUALICOAT.

Наша корпоративна релігія заснована на усвідомленні цінності нашої команди для подальшого розвитку компанії. Адже співробітники - це надбання компанії. Саме від їх злагодженої роботи залежить успіх комерційної діяльності. Ми пишаємося нашою командою, яка об'єднала професіоналів різних напрямків діяльності. В її складі працює група висококваліфікованих конструкторів, які виконують роботи з проектування об'єктів різної складності. За реалізацію продукції компанії відповідає команда досвідчених менеджерів. Оперативність відвантажень забезпечується запасами матеріалів і комплектуючих на складах компанії, а своєчасність поставок забезпечує служба матеріального забезпечення і логістики.

Профілі для нашої системи конструкцій пресуються зі сплаву АА 6060 відповідно до міжнародних стандартів.

На підставі наданої Вами проектної документації ми виконаємо як розрахунок вартості конструкцій, так і робочу проектну документацію.


Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет