Головна Покриття Декорування

Декорування

Опис декорування

Технологія декорування на даний момент є однією з найбільш популярних технологій нанесення зображення на різні поверхні. Ця технологія дозволяє з фотографічною точністю імітувати поверхню дерева, мармуру, граніту, а так само малюнки довільної теми.

Нанесення зображення проводиться з спеціальних декоративних плівок при високій температурі. Такий процес називається "сублімація". Сублімаційні декорування вважається відносно новим видом фінішної обробки поверхні, підставою для якого служить полімерно-порошкове покриття. За рахунок глибини проникнення, на відміну від ламінування, малюнок неможливо стерти, відірвати або відклеїти, так як відбувається дифузія фарби в поверхневий шар з утворенням монолітної структури. Малюнок не вдається зняти т. Н. "Шкіркою" аж до основи (алюмінію).

Декорований алюмінієвий профіль має великі переваги перед іншими матеріалами, які застосовуються для виготовлення світлопрозорих конструкцій:

1. Зберігає всі переваги алюмінієвого профілю: легкість і при цьому висока несуча здатність, екологічність.
         
2. Міцність самого матеріалу і довговічність покриття.
         
3. Можливо різне декорування різних сторін одного профілю. Так, наприклад, зовнішня сторона профілю може бути декорована під граніт, а внутрішня - під фактуру дерева. Комбінації за поєднанням фарбування профілю з декоруванням внутрішніх і зовнішніх поверхонь практично не обмежені - все залежить від фантазії замовників і задумів архітекторів і дизайнерів

Декорований профіль може бути використаний в архітектурних конструкціях, при виготовленні меблів, для оформлення інтер'єрів і т.і.

Обов'язковою умовою для перенесення зображення на основу є наявність попереднього полімерного покриття на її поверхні.

Спочатку малюнок в дзеркальному відображенні формується чорнилом на проміжному носії, як правило, це сублімація плівка. Виріб (алюмінієвий профіль або лист), з попередньо створеним на ньому полімерним порошковим покриттям, обертають цієї плівкою. Профіль в «пакеті» мають у своєму розпорядженні на пересувному візку і з допомогою вакуумної системи видаляють весь наявний повітря під плівкою. Цим забезпечується щільне зіткнення плівки з декорованого виробу. Візок з підготовленими профілями поміщають в термокамери, де і відбувається декорування. Виріб залишають в термокамері протягом декількох хвилин при температурі в 180-190° C.

Під впливом тепла і тиску відбувається перехід чорнила з твердого стану в газ. Пігменти з плівки переносяться на полімерне покриття з проникненням барвника всередину його структури. Після охолодження декорованого виробу плівка видаляється і виріб, декорований під фактуру дерева або каменю, готовий до експлуатації в будь-яких кліматичних умовах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет