Головна Покриття Анодне покриття

Анодне покриття

Анодування алюмінієвих профілів
 
 
 
 
         
 
 

Детальніше про процес анодування

Найбільш надійним способом захисту алюмінію і його сплавів від корозії є анодування. У порівнянні з іншими способами покриттів при анодуванні виключається проблема подпленочной корозії і відшарування покриття. Крім захисних властивостей, алюмінієві вироби, що пройшли анодування, набувають відмінні декоративні якості.

В останні роки в світі спостерігається підвищений інтерес до виробів і конструкцій з анодованого алюмінієвого профілю. Завдяки своїм властивостям і привабливому зовнішньому вигляду, анодований профіль знайшов широке застосування як в будівельно-архітектурних конструкціях, так і в різних інтер'єрних рішеннях.


Стандартний технологічний процес складається з наступних основних операцій:
1.обезжіріваніе;
2.травленіе;
3.осветленіе;
4.анодірованіе;
5.уплотненіе.

В рамках технологічного процесу проводиться попередня механічна обробка алюмінієвого профілю, яка дозволяє значно згладити характерні дефекти пресування (смуги, ризики, подряпини і т.п.) і отримати максимально однорідну матову поверхню.
Залежно від бажаної якості поверхні готового алюмінієвого профілю, поверхня може бути оброблена або щітками з нержавіючої сталі (шліфування), або потоком дробу ДРОБЕМЁТНАЯ ОБРОБКА. У першому випадку можна досягти ефекту «начесати» поверхні, у другому випадку поверхня стає більш матовою і однорідною.
При обробці в ванні знежирення усуваються масла, жири і поверхневі забруднення алюмінієвого профілю. При обробці в ванні травлення з поверхні профілю видаляється що утворюється під природним впливом навколишнього середовища оксид алюмінію, стравлюють невеликі потертості, осередки початкової стадії корозії, в результаті чого відбувається оптичне вирівнювання поверхні.
Після травлення все поверхневі шлами знімаються в ванні освітлення, і поверхня готова до анодуванню.
Далі під впливом електричного струму відбувається вирощування регулярної анодної плівки товщиною 15-20 мкм. При цьому плівка росте не тільки на поверхні, але і всередину. Саме за рахунок цього досягається міцність покриття і корозійний захист поверхні.
Вирощена анодная плівка має пористу структуру. Проходячи через ванну ущільнення, наповнену гарячою водою, пори закриваються, і плівка стає твердою.
Якщо необхідно створити кольорову анодний плівку, то перед ванною ущільнення профіль проходить через ванну фарбування, де пориста анодная плівка набуває кольору.


Виходячи з наших технологічних можливостей, ми готові запропонувати наступні види анодованого профілю:
профіль із захисним покриттям;
профіль з декоративним покриттям.

Захисне анодування проводиться в разі, коли важлива тільки захист від корозії без пред'явлення естетичних властивостей до готового профілю.
Якщо крім захисних антикорозійних властивостей важливі ще й естетичні властивості профілю, тоді необхідно проводити декоративне анодування.


Залежно від вимог до кінцевої якості поверхні профілю декоративне анодування може здійснюватися:
без попередньої механічної обробки;
з попередньою механічною обробкою.

При проведенні анодування без попередньої механічної обробки естетичні вимоги до якості поверхні досягаються хімічними способами в рамках технологічного процесу. Попередньою механічною обробкою досягаються спецефекти на поверхні профілю.


Крім цього декоративне анодування підрозділяється за кольорами:
анодування безбарвне, в природний колір алюмінію безбарвне («матове срібло»);
анодування в колір «світле золото»;
анодування в колір «чорне золото».

 
 

 
 
 
Габарити деталей, що обробляються на лінії анодування: 7000 * 120 * 1050 мм
 

 


Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет