Головна Продукція Панелі HPL (компактний ламінат)
Панелі HPL (компактний ламінат)

HPL панелі

Тип постачання: Поставляється у вигляді готової продукції

Існує багато матеріалів для облицювання, але майже всі вони мають характеристики, які навряд чи можна назвати ідеальними. І при виборі матеріалу для інтер'єру, яка не піддається сильним навантаженням і кліматичних впливів, естетично привабливий зовнішній вигляд є основним критерієм, матеріали для зовнішнього застосування повинні поєднувати довговічність, простоту обслуговування, обробки і монтажу, легка вага, відмінний зовнішній вигляд і доступну ціну. Спочатку може здатися, що таких матеріалів в достатку, але більш детальний аналіз показує, що всі переваги матеріалу можуть бути затьмарені одним з недоліків: важка вага, висока ціна або складна установка і т. Д Пошук ідеальної облицювання матеріал став особливо важливим зараз, коли вентильовані стіни завіси настільки популярні.

Панелі HPL для інтер'єру та екстер'єру будівлі майже позбавлені недоліків.

Панелі HPL (декоративний паперовий пластик, ламінат високого тиску, компактний ламінат) представляють собою декоративні панелі, виготовлені шляхом одночасного пресування шарів з целюлозного волокнистого матеріалу, просоченого термореактивними смолами і спеціально обробленої паперової папером, яка підлягає впливу як тиску, так і тепла. Поліконденсація смол відбувається і призводить до монолітіческому однорідному матеріалу без ризику розшарування в процесі використання. Декоративна поверхня компактного ламінату додатково захищена спеціальним шаром покриття, що забезпечує вишукану стійкість панелей до вицвітання.

Переваги панелей HPL:

Високий опір до ударів і вигину, міцність на розрив і стійкість до механічних пошкоджень. Опір до стирання - матеріал практично не схильний до стирання. Майже нульове поглинання - матеріал не поглинає вологість (співвідношення ваги води, що поглинається матеріалом, до ваги сухого матеріалу, зануреного в воду з температурою 65'С протягом 48 годин, складає 1%) і, таким чином, може використовуватися в сирих приміщеннях без обмежень і оброблятися водою будь-якої температури (навіть парою) і тиском з використанням детергентів.

Висока стійкість до хімічно агресивних середовищ і органічних розчинників.

Вогнестійкість (група займистості за українськими стандартами - G1).

Висока щільність (нестабільність) запобігає проникненню бруду в структуру панелей (включаючи фарби і графіті) і поширення мікроорганізмів.

Різні формати, включаючи великі.

Легка обробка без спеціального обладнання. Краю не вимагають додаткової обробки і захисту.

Легкий монтаж, так як немає необхідності у виробництві касет, мінімальних відходів у порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами.

Легке технічне обслуговування, так як матеріал легко очищається від пилу, бруду і різних фарбувальних речовин.

Низький коефіцієнт теплового розширення.

Екологічно безпечний (не містить шкідливих речовин) і безпечний, може використовуватися при контакті з харчовими продуктами.

Естетично приємний зовнішній вигляд, широкий вибір декору.

Тривалий термін служби (не менше 50 років).

Технічні характеристики

Розміри 1220 x 2440 мм 1220 x 3050 мм 1300 x 3050 мм (Доступно в обраних кольорах)

Товщина 6, 8 і 10 мм

Декор Декор з обох сторін / с одного боку на вимогу

Оздоблення SF (спеціальні кольору доступні за запитом)

Стандарти Відповідає стандарту EN 438-6

Плюс до своїм унікальним властивостям панелі HPL підходять для різних застосувань:

як зовнішні облицювальні елементи в системах вентильованих фасадів (як в приватному, так і в комерційному будівництві);

для облицювання балконів;

для установки кабін в торгових, офісних, розважальних центрах та медичних установах, шафках зміни в аквапарках і фітнес-клубах, школах і дитячих садах, а так само для виробництва.

  • Колір покриття:
Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет