Головна Про компанію Чому ми

Чому ми

Досвід
Наша компанія працює на ринку України з 1992 р. Вона стала одним з небагатьох вітчизняних виробників, вистояли під час розрухи 90-х років і, навпаки, розвинулася з невеликої команди ентузіастів з великим потенціалом, в досить велике підприємство, здатне гідно конкурувати не тільки на ринку України, але і на міжнародному рівні. На сьогоднішній день конструкції компанії вже використовувалися під час будівництва в Білорусії, Росії, Румунії, Молдові.


Якість
Компанія "Талісман" є однією з провідних українських компаній, продукція, якої відповідає міжнародним стандартам якості, має Українські сертифікати відповідності.


Надійність
Компанія "Талісман" тісно співпрацює з низкою іноземних компаній, таких як Sobinco (Бельгія), Technoform Bautec (Німеччина), Otto Chemie (Німеччина), Vito (Німеччина), Teknos OY (Фінляндія) і багатьма іншими.

Доступність
Продукція компанії "Талісман", що є вітчизняним виробником, доступна для широкого кола споживачів, легко і оперативно може бути поставлена, а при необхідності замінена на іншу за бажанням клієнта.


Стабільність
Ретельний контроль якості вступників матеріалів і комплектуючих, достатній складський запас, а також контроль якості продукції в процесі виробництва забезпечують стабільність постачання продукції компанії "Талісман".


Прозорість
Всі операції здійснюються компанією "Талісман", починаючи від прийому замовлення, розрахунку специфікації матеріалів і комплектуючих, розробки документації, виготовлення, комплектації і т.д. доступні для контролю споживачем.


Гнучкість
Компанія "Талісман" виконуючи спеціальні вимоги клієнтів розробляє і освоює нові системи профілів по ТЗ клієнтів, нові профілі і комплектуючі для конкретних об'єктів, здійснює поставку профілів з оптимізованим розміром стійок і ригелів, а також постачання комплектуючих для монтажу фасадних систем.

Рентабельність
Компанія "Талісман" надає додаткові знижки на продукцію, що поставляється на конкретний об'єкт, здійснює оптимізацію витрат на поставку матеріалів.


Оптимальність
Робота з компанією "Талісман" забезпечує отримання продукції і послуг з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Простота
Продукція компанії "Талісман", проста у виготовленні і монтажі, вимагає мінімального набору обладнання та оснащення, що надається компанією.


Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет