Головна Продукція Система навісних фасадів ТНФ03Б для швидкого монтажу з середини приміщення
Система навісних фасадів ТНФ03Б для швидкого монтажу з середини приміщення
Сертифікати:
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття

 

Запропонована ВКФ "Талісман" проектно-технологічна розробка - "ТНФ 03Б" представляє собою систему навісного вентильованого фасаду для швидкого монтажа висотних монолітно-каркасних будинків, а також для традиційним будівель житлового, побутового і промислового секторів.

Базовий варіант системи використовує фіксацію несучих кронштейнів на торцях перекриттів будівлі, із заповненням міжповерхового проміжку цільними вертикальними алюмінієвими профільними стійками по двох (або трьох) опорною схемою кріплення, з навішуванням на них відрізків парних горизонтальних ригелів під облаштування, лицювальної плитки і утеплювача.

Двухопорна схема передбачає:
- Жорстке защемлення верхньої ділянки межповерхової стійки в подовжувачі опори;
- Нижній - "плаваючий", з можливістю безперешкодного компенсації температурного розширення.

Триопорна - жорстке защемлення серединної ділянки стійки (двоповерхової довжини) в подовжувачі опори; верхній і нижній ділянки - "плаваючі".


Використання профільного подовжувача:
-
Вигідно зменшує сортамент необхідних (при різній товщині утеплювача) опорних кронштейнів;
- Підвищує надійність вузлів сполучення профілів на "плаваючих" ділянках;
- При необхідності, простим збільшенням довжини даного профілю, дає можливість, не змінюючи справжній сортамент, доповнити відсутню жорсткість базової стійки при перевищенні пікових навантажень.


Фасад містить два контури облицювання, що базуються на загальних несучих кронштейнах, і віддалених один від одного проміжком вентиляційного зазору + утеплювача:
-Зовнішня (на стійках 109020), який утримує плитку і утеплювач;
-Внутрішній (на стійках 109029), під кріплення внутрішнього захищає периметра з цементно-стружкових плит (ГКП; ГВД; СМЛ).

Вікна мають окрему підконструкцію кріплення на горизонтальних ділянках перекриттів, предохраняеющую перенесення побутових локальних навантажень на зовнішній облицювальних контур фасаду, виконану з комбінованих профілів покращених теплофізичних характеристик (термомости 34 мм).

Стійка 109020, зовнішнього контуру, двуполочная:
-верхня полку під кріплення ригеля плитки 109027;
-ніжняя- для кріплення Ветробарьер трубчастими фіксаторами, і ригеля утеплювача 109026.
З метою збільшення несучої здатності фасаду, і спрощення монтажу, ригелі в порожнинах вентзазоре з'єднані самозажімние дістансерамі 109D10.


Утеплювач  двошаровий: 50 мм+100(150;200)мм. Перший шар утеплювача (50мм) безпосередньо встановлюється на полицю ригеля 109026, другий (100; 150; 200) нанизується на стрижні попередньо вставлених в ригель дюбелів з перекриттям щодо першого і затискається зсередини стопорними шайбами.

Стійка 109029, внутрішнього контуру, алюмінієва Т-подібна, з'єднується заклепками з подовжувачем опори через термоизолирующую підкладку D00050 на профільному тримачі 109D11. У запобігання корозії з ЦСП, на прилеглу полку наносять самоклеючу пенополіетіленовие стрічку. Кріплення ЦСП саморізами, з попередньої розсвердлюванням отворів не менше 1,2 * діаметра шурупа (наружн.вітков).
Кріплення керамогранітних плит виконується кляммерами з нержавіючої сталі D0904001 самозажимними в напрямку (затиску), перпендикулярному дії вітру (відсмоктування), що значно звільняє затискної вузол кляммера від робочих навантажень, і дозволяє cообразно сформувати необхідні контактні площадки прилягання до дій у відповідь інсталяційний порожнинах ригеля.

Конструкція ригелю дозволяє встановлення класичних "паучкових" нержавіючих клямерів.

Конструкція ригеля (плитки) допускає облицювання фасаду панелями об'ємної кераміки, для чого останній монтується на стійці з поворотом 180 ° (по лицьовій площині).

облицювання:
- Композитними панелями проводиться на стоєчних ползунах 109D04;
- Натуральним каменем - через поздовжні торцеві пропили плит під установку на згаданих вище кляммерами для керамограніту;
- Передбачається також облицювання листовим матеріалом (зовнішньої фіксації), профільними сонцезахисними, вентиляційними і оздоблювальними ламелями.

Віконні укоси виконують з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, і фіксують періодично по контуру опорної конструкції віконного отвору на металевих кронштейнах, гнучкі відводи яких (із застосуванням стійки 160C08 - через пропили в ЦСП) закладають в шви завершальній монтаж цегляної стіни на останньому її технологічному етапі.

Всі профілі і комплектуючі, наведені справжнім каталогом, допускається використовувати у взаємному поєднанні, що не обмежується запропонованими схемами базового кріплення, за окремою прив'язці до реальних об'єктів, і проведення супутніх розрахунків на міцність.

Комплектуючі вироби вибираються з переліку допущених до застосування в системах навісних вентильованих фасадів з повітряним зазором відповідно до рекомендацій ФЦС і ЦНІІСЛ ім. В.А.Кучеренко ДЕРЖБУДУ Росії.

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет