Головна Продукція Система ТС95 (Вікно - Вітраж - Двері). Термоміст 54 мм
Система ТС95 (Вікно - Вітраж - Двері). Термоміст 54 мм
Сертифікати:
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на системи ТФ50К і ТС 95, ТС 75

 

Система ТС95 має базовий розмір 87 мм для рами і 95 мм для стулки.

Основу системи складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовставок
з армованого скловолокном поліаміду.

Зазначені в каталозі розміри, інерційні характеристики, маса і периметри профілів є теоретичними і можуть змінюватися в залежності від допусків на розміри профілів.


ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ

алюмінієві профілі

Екструзія зі сплавів АlМgSi 0,5 F22, АlМgSi 0,5 F25 відповідно до DIN1725, DIN тисячі сімсот сорок-вісім і DIN 17615. Ці сплави стійкі до корозії і дозволяють виготовляти профілі високої точності.

термовставки
Виготовляються з поліаміду 6.6 з 25% скловолокна; цей матеріал має низьку теплопровідність, гарантує високу точність розмірів і форми,
міцність і стійкість до старіння.


ущільнювачі
Гумові (еластомерні) профілі використовуються для: ущільнення склопакетів, або сендвічпанелі, ущільнення середньої частини конструкції вікна (простір між рамою і стулкою ділиться на дві камери для створення теплового і звукового бар'єрів, а також для забезпечення відводу води), і для ущільнення з'єднання стулки з рамою.
Фізико-механічні показники ущільнювачів - відповідно до ТУ 2549-001-46603100-98 і ТУ 38.105.1082-86.


аксесуари
Для кріплення віконної запірної фурнітури система ТС95П передбачає два варіанти:
«Паз 16мм» - для фурнітури, яка застосовується в металопластикових і дерев'яних конструкціях;
«Паз 20мм» - стандартний «європаз», застосовуваний в більшості алюмінієвих конструкцій, вироблених в Європі і Азії.

елементи з'єднання
Елементи кріплення і використовувані аксесуари виготовлені з нержавіючого або захищеного від корозії матеріалу.


ПОКРИТТЯ ПОВЕРХНІ
Профілі, з яких виготовляються вікна і вітражі, можуть бути пофарбовані порошковими барвниками відповідно до ГОСТ 9.410-88. Також профілі можуть мати покриття Ан.Окс. 21.

Колір покриття - визначається замовником за шкалою RAL. Можливі й інші спеціальні кольору.

Товщина покриття - залежить від марки барвника і лежить в діапазоні 60 ÷ 120 мкм. Пофарбовані профілі витримуються в сушильній камері при температурі 180 ~ 200 ° С протягом 20 хвилин.


ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАПОВНЕННЯ
Як заповнення в конструкціях серії ТС95П можуть бути використані склопакети, або сендвіч-панелі товщиною від 32 до 54мм.

Заповнення встановлюється на спеціальні підкладки відповідно до схеми, наведеної на аркуші 11-1. Не допускається вільне переміщення заповнення в складі вироби.
Заповнення фіксується штапиками, які мають прямокутну форму.

Схеми установки штапиків наведені на аркушах 10-1 і 10-2. Відповідно до цих схемами обробка штапиков проводиться під кутом 90 °.
Методика вибору штапиків, їх номенклатура і використовувані при цьому ущільнювачі наведені на аркушах 10-1 і 10-2, в них показані розміри зон під установку заповнення для кожного з штапиков, наведені робочі розміри зовнішніх і внутрішніх ущільнювачів. Вибір штапика залежить від товщини встановлюваного заповнення, ця товщина повинна бути дорівнює розміру зони під установку заповнення за вирахуванням суми робочих розмірів зовнішнього та внутрішнього ущільнювачів.


УВАГА
Вироби поставляються на об'єкт покритими захисною самоклеющейся плівкою, що попереджає їх пошкодження. При монтажі берегти вироби від механічного пошкодження і впливу цементу, вапна, фарби і т.п. Після складання і монтажу - виріб повинен очищатися і протиратися спеціального очисного рідиною.

 

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет