Головна Продукція Система ТС75 (Вікно - Вітраж - Двері). Термоміст 34мм
Система ТС75 (Вікно - Вітраж - Двері). Термоміст 34мм
Сертифікати:
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на системи ТФ50К і ТС 95, ТС 75

Система ТС75 має базовий розмір 67 мм для рами і 75 мм для стулки.

Основу системи складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовставок
з поліаміду армованого скловолокном.

Зазначені в каталозі розміри, характеристики, маса і периметри профілів є теоретичними і можуть змінюватися в залежності від допусків на розміри профілів.

ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ

алюмінієві профілі

Екструзія зі сплавів АlМgSi 0,5 F22, АlМgSi 0,5 F25 відповідно до DIN1725, DIN тисячі сімсот сорок-вісім і DIN 17615. Ці сплави стійкі до корозії і дозволяють виготовляти профілі високої точності.

термовставки
Виготовляються з поліаміду 6.6 з 25% скловолокна; цей матеріал має низьку теплопровідність, гарантує високу точність розмірів і форми,
міцність і стійкість до старіння.

ущільнювачі
Гумові (еластомерні) профілі використовуються для: ущільнення склопакетів, або сендвічпанелі, ущільнення середньої частини конструкції вікна (простий-
ранство між рамою і стулкою ділиться на дві камери для створення теплового і звукового бар'єрів, а також для забезпечення відводу води), і для ущільнення з'єднання стулки з рамою.
Фізико-механічні показники ущільнювачів - відповідно до ТУ 2549-001-46603100-98 і ТУ 38.105.1082-86.

аксесуари
Для кріплення віконної запірної фурнітури система ТС57П передбачає два варіанти:
- «Паз 16мм» - для фурнітури, яка застосовується в металопластикових і дерев'яних конструкціях;
- «Паз 20мм» - стандартний «європаз», застосовуваний в більшості алюмінієвих конструкцій, вироблених в Європі і Азії.

елементи з'єднання
Елементи кріплення і використовувані аксесуари виготовлені з нержавіючого або захищеного від корозії матеріалу.

ПОКРИТТЯ ПОВЕРХНІ
Профілі, з яких виготовляються вікна і вітражі, можуть бути пофарбовані порошковими барвниками відповідно до ГОСТ 9.410-88. Також профілі можуть мати покриття Ан.Окс. 21.

Колір покриття - визначається замовником за шкалою RAL. Можливі й інші спеціальні кольору.

Товщина покриття - залежить від марки барвника і лежить в діапазоні 60 ÷ 120 мкм. Пофарбовані профілі витримуються в сушильній камері при температурі 180 ~ 200 ° С протягом 20 хвилин.


ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАПОВНЕННЯ

Як заповнення в конструкціях серії ТС75 можуть бути використані склопакети, або сендвіч-панелі товщиною від 32 до 42мм.
Заповнення встановлюється на спеціальні підкладки відповідно до схеми, наведеної на аркуші 11-1. Не допускається вільне переміщення заповнення в складі вироби.
Заповнення фіксується штапиками, які мають прямокутну форму.

Схеми встановлення штапиків наведені на аркушах 10-1 і 10-2. Відповідно до цих схемами обробка штапиков проводиться під кутом 90 °.
Методика вибору штапиків, їх номенклатура і використовувані при цьому ущільнювачі наведені на аркушах 10-1 і 10-2, в них показані розміри зон під установку заповнення для кожного з штапиков, наведені робочі розміри зовнішніх і внутрішніх ущільнювачів. Вибір штапика залежить від товщини встановлюваного заповнення, ця товщина повинна бути дорівнює розміру зони під установку заповнення з вирахуванням суми робочих розмірів зовнішнього та внутрішнього ущільнювачів.

УВАГА
Вироби постачаються на об'єкт покритими захисною самоклеющуюся плівкою, що попереджає їх пошкодження. При монтажі берегти вироби від механічного пошкодження і впливу цементу, вапна, фарби і т.п. Після складання і монтажу - виріб повинен очищатися і протиратися спеціального очисного рідиною.

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет