Головна Продукція Система С67 (Вікно - Вітраж - Двері). Термоміст 34 мм
Система С67 (Вікно - Вітраж - Двері). Термоміст 34 мм
Сертифікати:
Ліцензія на проектування і тех. нагляд
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"

 

Система С67 має базовий розмір 67 мм для рами і 75 мм для стулки.

Основу системи складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовставок з армованого скловолокном поліаміду.

Зазначені в каталозі розміри, інерційні характеристики, маса і периметри профілів є теоретичними і можуть змінюватися в залежності від допусків на розміри профілів.

ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ
алюмінієві профілі
Екструзія зі сплавів АlМgSi 0,5 F22, АlМgSi 0,5 F25 відповідно до DIN EN 573, DIN EN 755 і DIN 17615. Ці сплави стійкі до корозії і дозволяють виготовляти профілі високої точності.

термовставки
Основу системи складають комбіновані профілі, состояшіх з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовставок з армованого скловолокном поліаміду довжиною 34мм.

Виготовляються з поліаміду 6.6 з 25% скловолокна; цей матеріал має низьку теплопровідність, гарантує високу точність розмірів і форми, міцність і стійкість до старіння.

ущільнювачі

Гумові (еластомерні) профілі використовуються для: ущільнення склопакетів, або сендвічпанелі, ущільнення середньої частини конструкції вікна (простір між рамою і стулкою ділиться на дві камери для створення теплового та звукового бар'єрів, а також для забезпечення відводу води), і для ущільнення з'єднання стулки з рамою. Фізико-механічні показники ущільнювачів - відповідно до ТУ 2549-001-46603100-98.

аксесуари
В основу системи С67 закладений так званий "європаз" - це дозволяє використовувати механізми замикання провідних європейських фірм-виробників віконної фурнітури ( "FAPIM", "STUBLINA", "SOBINCO", "ROTO", "SIEGENIA", "SAVIO", "GIESSE " та ін.).

елементи з'єднання
Елементи кріплення і використовувані аксесуари виготовлені з нержаве-ющего або захищеного від корозії матеріалу.

ПОКРИТТЯ ПОВЕРХНІ

Профілі, з яких виготовляються вікна і вітражі, можуть бути пофарбовані порошковими барвниками відповідно до ГОСТ 9.410-88.

Колір покриття - визначається замовником за шкалою RAL. Можливі й інші спеціальні кольору.

Товщина покриття - залежить від марки барвника і лежить в діапазоні 60 ÷ 120 мкм. Пофарбовані профілі витримуються в сушильній камері при тим-температурі 180 ~ 200 ° С протягом 20 хвилин.

ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАПОВНЕННЯ

Як заповнення в конструкціях серії С67 можуть бути використані склопакети, або сендвіч-панелі товщиною від 22 до 49мм.

Заповнення встановлюється на спеціальні підкладки відповідно до схеми, наведеної на аркуші 10.01. Не допускається вільне переміщення заповнення в складі вироби.

Заповнення фіксується штапиками, які мають прямокутну форму. Схеми установки штапиків наведені на аркушах 9.01. Відповідно до цих схемами обробка штапиков проводиться під кутом 90 °.

Методика вибору штапиків, їх номенклатура і використовувані при цьому ущільнювачі наведені на аркушах 8.01 і 8.02, в них показані розміри зони під установку заповнення для кожного з штапиков, наведені робочі розміри

зовнішніх і внутрішніх ущільнювачів. Вибір штапика залежить від товщини встановлюваного заповнення, ця товщина повинна бути дорівнює розміру зони під установку заповнення за вирахуванням суми робочих розмірів зовнішнього та

внутрішнього ущільнювачів.

УВАГА

Вироби поставляються на об'єкт покритими захисною самоклеющейся плівкою, що попереджає їх пошкодження. При монтажі берегти вироби від механічного пошкодження і впливу цементу, вапна, фарби і т.п.

Після складання і монтажу - виріб повинен очищатися і протиратися спеціального очисного рідиною.

ВИПРОБУВАННЯ

У жовтні 2009р. ДНДІБК були проведені кваліфікаційні випробування віконних конструкцій з алюмінієвих профілів системи С67. Результати випробувань на проникнення повітря та водонепроникність (протокол

№76К / 09 від 23.10.2009) наведені в таблиці:

       Експериментальна величина опору теплопередачі - R=0,7м2/Вт (протокол №77к / 09 від 23.10.2009).

 

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет