Головна Продукція Фасадна система ТВ2-48
Фасадна система ТВ2-48
Сертифікати:
Ліцензія на проектування і тех. нагляд
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"

Купити матеріали в магазині Talisman-shop.com.ua

Система ТВ2-48 призначена для вертикального скління зовнішніх фасадів будівель нижніх поверхів, з різними зовнішніми і внутрішніми кутами повороту, горизонтальних стрічкових прорізів на будь-якій висоті, балконів, лоджій, а так же внутрішніх перегородок.

 

Дана система має ряд особливостей:
1) Стійки і ригелі - профілі з одного ряду і можуть бути взаємозамінними.
2) Алюмінієві профілі стійок і ригелів оптимізовані по мінімальній масі і максимальним моментам інерції з обліку можливостей сучасних технологій пресування.
3) Спрощені вузли з'єднання ригелів зі стояками до необхідного мінімуму для вертикальних конструкцій першого поверху висотою до 5 м без можливості стикування стійок по висоті.
4) Ширина лицьової частини профілів зсередини конструкції - 48 мм, а зовні - 44, 48 або 50 мм.
5) Заповнення конструкцій може бути в межах від 1 мм до 38 мм.
6) Рігеля системи ТВ2-48 можуть з'єднуватися зі стійками Т48:
       - Дозволяє використовувати всі переваги закладені в фасадній системі Т48, пов'язані зі збором конденсату і вологи, і стикуванням стійок по висоті;
        - Дозволяє використовувати переваги ригелів фасадної системи ТВ2-48, пов'язані з більш надійною фіксацією ригеля від повороту на вкладиші і збором конденсату під склопакетом.

7) Поворотні профілі, притискні планки з кришками, опори і кронштейни використовуються ті ж, що і в системі Т48ТФ50К.
8) У конструкцію можуть встановлюватися: фасадні вікна з відкриванням назовні ТОН-4 и ФОМ; вікна з відкриванням всередину приміщення С67С60; двері зовнішнього та внутрішнього відкривання Д40С67С60системи вентиляції.
В системі ТВ2-48 передбачені влагоотвод, вентиляція, компенсація температурних розширень.

9) Мала вага і габарити профілів дозволяють використовувати систему ТВ2-48 для виготовлення внутрішніх перегородок.
 
 Профілі алюмінієві серії Т48 пресуються зі сплаву AlMgSi 0,5 (6060 6063) і відповідно до DIN EN 573. Цей сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності DIN EN 755. Розміри профілів можуть змінюватися в межах допусків розмірів і товщини в відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6.-3-95 (ГОСТ22233), UNI 3879, DIN EN 755, DIN 17615.
 
Покриття алюмінієвих профілів - порошковими емалями товщиною не менше 70 мкм на всіх видимих ​​поверхнях, згідно з міжнародною шкалою кольорів RAL або інших спеціальних кольорів. Покриття наноситься електростатичним способом зполімеризацією при температурі 160-200 град С. Попередня підготовка поверхні алюмінієвого профілю перед покриттям - хроматирование; або анодування - нанесення оксидного шару завтовшки 6 мкм електрохімічним шляхом - Ан. Окс.6.
 
Ущільнювачі - еластомерні профілі використовуються для ущільнення: склопакетів, скла, сендвіч-панелей, з'єднання стулки з коробкою, для створення теплового і звукового бар'єрів, для герметизації від попадання вологи зовні. Матеріал - ЕПДМ. Ущільнювачі зберігають свої властивості в середовищі повітря при будь-яких видах атмосферного впливу в інтервалі температур не вже ніж від -30 до +60 град С.
 
Фурнітура - орієнтована на виконаний в профілях вікон «європаз» і дистанцію 17мм (вікна ФОМ, ТОН) між коробкою і стулкою в місці установки фурнітури - це дозволяє застосовувати якісну фурнітуру для такого типу вікон фірм "Fapim", "Giesse", "Sobinco" , "KinLong" або "Securistyle".
 
Кріпильні елементи необхідно застосовувати тільки з нержавіючого матеріалу. Розміри порізки алюмінієвих профілів, наведені в каталозі, є теоретично точними. Рекомендований допуск для рамних елементів +0,5 мм, для стулкових -0,5 мм.
 
Примикання - представлені вузли з'єднань готових конструкцій з прорізами не є обов'язковими. Їх можна розглядати, як типові рішення проблеми установки конструкцій.
 
Вибір стійок і ригелів необхідно проводити на підставі попереднього розрахунку статичних навантажень, який закладений в програму TALSOFT - це зробить Вашу конструкцію більш безпечною і допоможе уникнути перевитрати матеріалів. При визначенні розмірів прорізів і виборі профілів необхідно враховувати наступні фактори: вітрове навантаження, моменти інерції профілів, розміри і вага скла або заповнення, розміри стулок, несучу здатність аксесуарів, тип і кількість кріплень до несучих конструкцій.
 

Вітрове та снігове навантаження визначається за ДБН В.2-2: 2006 або СНиП 2.01.07-85 «Навантаження і впливи». Для наближених обчислень і швидкості відшукання значення реальної вітрового навантаження рекомендуємо використовувати програму TALSOFT.

Склопакети необхідно виготовляти відповідно до розмірів відступів від центру стійок та ригелів зазначених в нашому каталозі. В іншому випадку склопакети можуть бути не розмір - будуть більшими або меншими і не увійдіть в фасадний проєм. Для стулок з площею скла більше 1 м кв. необхідно застосовувати загартоване скло. 

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет