Головна Продукція Вікно фасадне ТОН4 "невидиме"
Вікно фасадне ТОН4 "невидиме"
Сертифікати:
NEW Сертифікат на системи ТВМ 60Ф і ТОН 4
Ліцензія на проектування і тех. нагляд
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"

 

Система сертифікована

 

Профілі серії ТОН4 призначені для виготовлення вікон зовнішнього відкривання провітрювання і димовидалення для адміністративних і громадських будівель.

Коробка має посадковий розмір 28 мм для установки вікна в фасадну систему профілів ТФ50К або в будь-який інший фасад із зовнішнього притискною планкою. Стулка вікна в поєднанні з зовнішнім утриувачем склопакета має габаритний розмір глибини 104мм.

Відмінними рисами вікна є: зовнішні площини склопакетів вікна і фасаду знаходяться в одній площині; зовнішній тримач склопакета, що створює враження «невидимого» вікна.

Основу серії складають:
- Комбіновані профілі стулки, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовкладиш шириною 27 мм з армованого скловолокном поліаміду;
- Алюмінієвий профіль коробки з посадочними місцями під ущільнювачі;
- Спеціальний ПВХ профіль для термоізоляції коробки і примикання зі стулкою вікна.

Заповнення вікна передбачено товщиною 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 мм.

Кут відкривання вікна - до 30º - при збільшенні висоти стулки кут відкривання росте, а при зменшенні висоти кут відкривання зменшується.

Рекомендована площа стулки не повинна перевищувати 3 м².

Максимальна вага стулки max = 100 кг.
У стулках рекомендуємо застосовувати загартоване скло.


Профілі алюмінієві серії ТОН4 пресуються зі сплаву AlMgSi 0,5 (6060) відповідно до DIN EN 573. Цей сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності відповідно до DIN EN 755.

Термомістки виготовляються з поліаміду 6.6 з 25% скловолокна, цей матеріал має низьку теплопровідність, гарантує високу точність розмірів і форми, міцність і стійкість до старіння.

Ущільнювачі - еластомерні профілі використовуються для ущільнення: склопакетів, з'єднання стулки з коробкою, для створення теплового і звукового бар'єрів (простір між коробкою і стулкою ділиться на дві камери), для герметизації від попадання вологи зовні. Матеріал - ЕПДМ.

Фурнітура - орієнтована на виконаний в стулці «європаз» і дистанцію 17 мм між коробкою і стулкою в місці установки фурнітури - це дозволяє застосовувати якісну фурнітуру для такого типу вікон бельгійської фірми "Sobinco", англійської фірми "Securistyle" і китайської "KIN LONG". Підбір фурнітури для вікна і перевірка її працездатності за кресленнями вікна проведена безпосередньо на цих фірмах.
Прилад відкривання-закривання, крім обумовленого в каталозі, може бути автоматичний або ручний фірми Sobinco.

Кріпильні елементи - тільки з нержавіючого матеріалу.

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет