Головна Продукція Фасадно-купольна система ТФ50К
Фасадно-купольна система ТФ50К
Сертифікати:
Ліцензія на проектування і тех. нагляд
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"
Сертифікат на системи ТФ50К і ТС 95, ТС 75

Система профілів ТФ50К – це іноваційна фасадна інноваційна фасадна светопрозрачная стійко-ригеля компанії «Талісман», що об'єднує в собі кращі досягнення галузі і новітні рішення наших конструкторів, підкріплені багаторічним досвідом розробки алюмінієвих профільних систем. Система призначена для виготовлення захисних конструкцій будівлі, а також дахів, ліхтарів, зимових садів, кіосків, тамбурів, вітрин і інших просторових конструкцій.

Переваги системи ТФ50К:
 

- Система сертифікована і відповідає вимогам діючих українських нормативних документів;
 
- Поліпшені теплофізичні характеристики, в тому числі за рахунок використання спеціального ущільнювача торця склопакета;
 
- Спрощена технологія обробки і монтажу;
 
- Кріплення ригеля можливо як класичним способом (спеціальної заставної деталлю) так і комплектом з двох універсальних деталей, що дозволяє зменшити номенклатуру складу;
 
- Забезпечено можливість як паралельного, так і послідовного монтажу конструкцій;
 
- Можливий монтаж за принципом стійка-стійка або ригель-ригель, що значно спрощує вирішення багатьох конструктивних питань і дозволяє зменшити відходи профілів за рахунок їх використання на інших ділянках фасаду;
 
- Широкий ряд профілів стійок (до 317 мм) і ригелів (до 139 мм);
 
- Оптимальна конфігурація профілів забезпечує найкраще співвідношення їх габаритів з моментами інерції;
 
- Удосконалена форма носової частини стійки і ригеля;
 
- Надійне рішення опори під склопакет;
 
- Покращена геометрія ущільнювачів забезпечує просту і надійну стикування елементів;
 
- Спеціальний універсальний профіль, що дозволяє облаштовувати примикання фасаду, вершини куполів і пірамід, злам стійок в двох площинах;
 
- Комплектуючі деталі, такі як капельник для відведення конденсату і універсальна кришка для торців ригелів;
 
- Можливість самостійного прорахунку вартості фасаду і оптимізації його в нашій розрахункової програмі TalSoft, доступ до якої ми безкоштовно надаємо всім нашим клієнтам;
 
- Спецекструзія профілів під великі замовлення.


Профілі алюмінієві серії ТФ50К пресуються зі сплаву AlMgSi 0,5 (6060 6063) і відповідно до DIN EN 573. Цей сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності DIN EN 755.
Розміри профілів можуть змінюватися в межах допусків розмірів і товщини відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6.-3-95 (ГОСТ22233), UNI 3879, DIN EN 755, DIN 17615.

Покриття алюмінієвих профілів – порошковими емалями товщиною не менше 70 мкм на всіх видимих поверхнях, згідно з міжнародною шкалою кольорів RAL або інших спеціальних кольорів. Покриття наноситься електростатичним способом зполімеризацією при температурі 160-200 град С.

Попередня підготовка поверхні алюмінієвого профілю перед покриттям - хроматирование; або анодування - нанесення оксидного шару завтовшки 6 мкм електрохімічним шляхом - Ан. Окс.6.


Ущільнювачі - Еластомерні профілі використовуються для ущільнення: склопакетів, скла, сендвіч-панелей, з'єднання стулки з коробкою, для створення теплового і звукового бар'єрів, для герметизації від попадання вологи зовні. Матеріал - ЕПДМ. Ущільнювачі зберігають свої властивості в середовищі повітря при будь-яких видах атмосферного впливу в інтервалі температур не вже ніж від -30 до +60 град С.

Фурнітура – орієнтована на виконаний в профілях вікон «європаз» і дистанцію 17 мм (вікна ФОМ, ТОН, ХОП) між коробкою і стулкою в місці установки фурнітури - це дозволяє застосовувати якісну фурнітуру для такого типу вікон бельгійської фірми "Sobinco" і англійської фірми "Securistyle" . Підбір фурнітури для вікна і перевірка її працездатності за кресленнями вікна проведена безпосередньо на цих фірмах.

Кріпильні елементи необхідно застосовувати тільки з нержавіючого матеріалу.
 

Розміри порізки алюмінієвих профілів, наведені в каталозі, є теоретично точними. Рекомендований допуск для рамних елементів +0,5 мм, для стулкових -0,5 мм.
 
Примикання - представлені вузли з'єднань готових конструкцій з прорізами не є обов'язковими. Їх можна розглядати, як типові рішення проблеми установки конструкцій.
 
Вибір стійок і ригелів необхідно проводити на підставі попереднього розрахунку статичних навантажень, докладний опис яких наводиться в розділі 148W каталогу - це зробить Вашу конструкцію більш безпечною і допоможе уникнути перевитрати матеріалів.
 
При визначенні розмірів прорізів і виборі профілів необхідно враховувати наступні фактори: вітрове навантаження, моменти інерції профілів, розміри і вага скла або заповнення, розміри стулок, несучу здатність аксесуарів, тип і кількість кріплень до несучих конструкцій.
 
Вітрове та снігове навантаження визначається по СНиП 2.01.07-85 «Навантаження і впливи». Для наближених обчислень і швидкості відшукання значення реальної вітрового навантаження рекомендуємо використовувати таблицю вітрових навантажень в розділі 148W, складену нами для II. III і IV району України з урахуванням коефіцієнтів місцевості, висоти будівлі, пульсації вітру вище 36 м.
 
Розрахункова температура навколишнього середовища визначається за СНиП 2.01.01-82 «Будівельна кліматологія і геофізика».
 
Вологість визначається по СНиП II-3-79 «Будівельна техніка».
 
Стандарти необхідні додатково:
«Несучі та огороджувальні конструкції» СНиП 3.03.01-87.
"Будівельні конструкції. Норми проектування »СНиП II-23-81.
"Металеві конструкції. Правила виробництва і приймання робіт »СНиП III-18-75.
 
Склопакети необхідно виготовляти згідно розмірів відступів від центру стійки і ригеля зазначених в нашому каталозі. В іншому випадку може вийти виглядиваніе дистанції склопакета з під ущільнювача, або навпаки - склопакет не увійде в фасадний отвір.
Для стулок і глухих отворів фасадів висотою більше 10 м з площею скла більше 1 м2 необхідно застосовувати зміцнене скло: 1) розжарене, 2) скло з обробленими краями; або скло з захисними плівками.

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет