Головна Продукція Система внутрішніх (офісних) перегородок ТП-38
Система внутрішніх (офісних) перегородок ТП-38
Сертифікати:
Ліцензія на проектування і тех. нагляд
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"

 Призначення системи ТП-38

Система ТП-38 - принципово нова розробка компанії "Талісман". Вона дозволяє виготовити внутрішні перегородки (офісні) як з одинарним склінням (ТПО-38), з подвійним (ТПД-38) і змішані варіанти.

При створенні системи були враховані пропозиції і рекомендації компаній-переробників і монтажних організацій, що дало можливість розробити продукт, що володіє комплексом унікальних якостей і оригінальних рішень.

Переваги системи:

 

  • Найкраща ціна. Система не має собі аналогів за ціною на українському ринку.
  • Мінімальний набір профілів в системі (оптимізація складу). Для складання перегородки (в залежності від конфігурації і типу заповнення) Вам потрібно лише 2-3 артикулу профілів.
  • Максимальна швидкість монтажу (особливо при заповненні в одне скло), так як немає необхідності обробляти і навішувати на стійку додаткові профілі з боків.
  •     Обробка профілів безпосередньо на об'єкті. У цеху обробляється тільки двері.
  •     Простота складання і технологічність. Рез тільки під прямим кутом. Ущільнювачі не потрібно укочувати (використовуються самоклеючі). Мінімальна кількість точок сполучення. Найпростіші комплектуючі. Широкий діапазон регулювань.
  •     Можливість використання більш важких заповнень і стекол більшої площі. Обумовлена ​​тим, що заповнення спирається не на ригель, а на монтажний елемент - хрестовину, та його вага розподіляється по вертикальному елементу - стійці. Ригель фактично виконує суто декоративну функцію.
  •     Широка номенклатура заповнень. У глухі частини і стулки дверей можна встановлювати заповнення товщиною 4-10 мм в один або два шари, товщина варіюється підбором відповідного ущільнювача. В стулки дверей також можна встановлювати склопакет завтовшки 24 мм.
  •     Простота монтування жалюзей. Конструкція системи дозволяє встановлювати жалюзі не тільки в глухі частини, але і в стулки дверей між стеклами. При цьому використовуються стандартні жалюзі.
  •     Можливість додаткового здешевлення перегородки. Так як ригель не несе навантаження від ваги заповнення, то при заповненні в одне скло в якості ригеля можна використовувати більш вузький профіль з шириною полиці 27 мм, що значно здешевить конструкцію.
  •     Кріпильні елементи (хрестовини і притиски) поставляються в готовому вигляді, мають пази для регулювання і не вимагають додаткової механічної обробки при монтажі.
  •     Відсутня небезпека розбити скло при установці кришок. Кришка легко замикається зверху на притиски (її не потрібно, як в деяких системах, забивати всередину киянкою), при цьому вона безпосередньо не контактує зі склом.
  •     Широка колірна гамма застосовуваних в системі профілів. Стандартні варіанти покриття кришок - порошкове фарбування RAL9006, RAL9016, RAL8017 або анодування. За бажанням замовника можливе фарбування кришок в будь-який колір шкали RAL.
                                        

Видима ширина елементів каркаса перегородок - 38 мм, що створює враження «легкості» конструкції.

Каркас перегородок збирається з профілю, відрізаного під 90º, за допомогою держателя, який можна закріпити на профілі по-місця. Торець кожного ригеля закріплюється на стійці за допомогою одного власника (ТПО-38) або двох власників (ТПД-38) на саморезах.

Скло або інше заповнення товщиною 3, 4, 6, 8 або 10 мм встановлюється через опорні підкладки на утримувачі, які утримують каркас перегородки, і фіксується за допомогою стандартних ПВХ притисків. На притискаючи після установки заповнення замикається декоративна алюмінієва кришка, яка надає всій конструкції закінчений вигляд.

 

Особливості внутрішніх перегородок ТП-38:
  •     ригелі в конструкції перегородок не несуть навантаження від ваги заповнення, а сприймають лише вітровий тиск;
  •     фіксація заповнення за допомогою стандартних ПВХ-притисків не вимагає установки зовнішніх ущільнювачів;
  •     стійка і ригель - з одного профілю, що є частиною безвідходної технології виробництва перегородок;
  •     використання нового рішення власника заповнення в перегородках дозволяє встановлювати заповнення з великою вагою; держатель передає навантаження від ваги заповнення тільки на стійку;
  •     відсутність обробок на видимій стороні стійок і ригелів дозволяє використовувати деталі каркаса повторно, змінюючи (або залишаючи) малюнок перегородки;
  •     виготовлення каркаса перегородки може проводитися по-місця - обробка профілю полягає в обрізанні під 90º і свердлінні по-місця отворів під тримач і притиски;
  •     збірка каркаса перегородки не залежить від послідовності установки стійок, а ригелі можна прирізати по-місця;
  •     декоративна кришка легко замикається на ПВХ-притиски і не стосується скла;
  •     в каркас перегородок встановлюються двері і вікна;
  •     в ТПО-38 поворотна стійка на 90º збирається зі стандартних профілів стійки і малого ригеля.

Самоклеючі ущільнювачі з пористого ЕПДМ з різною робочою товщиною дозволяють застосовувати заповнення в перегородках до 10 мм.

Алюмінієва труба ø60 мм використовується для кутів поворотів перегородки від 90º до 270º, а так само служить для X - і Y - подібного з'єднання перегородок між собою.

Внизу і вгорі стійки перегородки можуть бути закріплені одним з трьох способів:
  •      «На ригелі» через утримувач або спеціальний вкладиш;
  •      «На« чистий »пол» через спеціальний вкладиш;    
  •      «На кронштейнах».
Допускається застосування, як одного з трьох способів закріплення стійки, таких комбінації між собою в залежності від стану поверхні підлоги і стелі.

Щілина між перегородкою і підлогою (стелею) герметизирует ряд ущільнювачів вставлених в нижній (верхній) ригель.
Двері серії Д40 орні однопільні і двопільні виготовляються з профілів мають «європаз» для фурнітури Sobinco, Roto, Siegenia, Savio, Fapim і ін.
Профілі алюмінієві серії TП-38 пресуються зі сплаву AlMgSi 0,5 (6060 6063) і відповідно до DIN 1725. Цей сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності DIN 1748.
Розміри профілів можуть змінюватися в межах допусків розмірів і товщини відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6.-3-95 (ГОСТ22233), UNI 3879, DIN 1748, DIN 17615.

 
 

Покриття алюмінієвих профілів - порошковими емалями товщиною не менше 70 мкм на всіх видимих ​​поверхнях, згідно з міжнародною шкалою кольорів RAL або інших спеціальних кольорів. Покриття наноситься електростатичним способом зполімеризацією при температурі 160-200 град С.

Попередня підготовка поверхні алюмінієвого профілю перед покриттям - хроматирование; або анодування - нанесення оксидного шару завтовшки 6 мкм електрохімічним шляхом - Ан. Окс.6.

Можливо безбарвне анодування - Ан.Окс.21, або інші кольори - на замовлення.

Ущільнювачі - еластомерні профілі використовуються для ущільнення: скла, сендвіч-панелей, з'єднання полотна двері з коробкою, для створення теплового і звукового бар'єрів, для герметизації від попадання вологи зовні. Матеріал - ЕПДМ, або пористий ЕПДМ. Ущільнювачі зберігають свої властивості в середовищі повітря при будь-яких видах атмосферного впливу в інтервалі температур не вже ніж від -30 до +60 град С.

Фурнітура - орієнтована на виконаний в профілях дверей «європаз» - це дозволяє застосовувати якісну фурнітуру для такого типу дверей фірм: "Sobinco", "Fapim", "Stublina" і ін.

Кріпильні елементи необхідно застосовувати тільки з нержавіючого матеріалу.

Розміри порізки алюмінієвих профілів, наведені в каталозі, є теоретично точними. Рекомендований допуск для рамних елементів +0,5 мм, для стулкових -0,5 мм.

Примикання - представлені вузли з'єднань готових конструкцій з прорізами не є обов'язковими. Їх можна розглядати, як типові рішення проблеми установки конструкцій.

Вибір стійок і ригелів необхідно проводити на підставі попереднього розрахунку статичних навантажень, докладний опис яких наводиться в розділі 381W каталогу - це зробить Вашу конструкцію більш безпечною і допоможе уникнути перевитрати матеріалів.

При визначенні розмірів прорізів і виборі профілів необхідно враховувати наступні фактори: вітрове тиск в приміщенні, моменти інерції профілів, розміри і вага скла або заповнення, розміри стулок, несучу здатність аксесуарів, тип і кількість кріплень до несучих конструкцій.

Розрахункова температура навколишнього середовища визначається за СНиП 2.01.01-82 «Будівельна кліматологія і геофізика».

Вологість визначається по СНиП II-3-79 «Будівельна техніка».

Стандарти необхідні додатково:
«Несучі та огороджувальні конструкції» СНиП 3.03.01-87.
"Будівельні конструкції. Норми проектування »СНиП II-23-81.
"Металеві конструкції. Правила виробництва і приймання робіт »СНиП III-18-75.

Скло необхідно виготовляти згідно розмірів відступів від центру стійки і ригеля зазначених в нашому каталозі.

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет