Головна Продукція Вікно фасадне ФОМ
Вікно фасадне ФОМ
Сертифікати:
Ліцензія на проектування і тех. нагляд
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"

Профілі серії ФОМ призначені для виготовлення відкриваються назовні вертикальних і мансардних вікон провітрювання і димовидалення для житлових приміщень і громадських будівель.

Коробка має посадковий розмір 33,5 мм для установки вікна в фасадну систему профілів Т50Ф або в будь-який інший фасад із зовнішнього притискною планкою. Стулка в з'єднанні з притискною планкою вікна має габаритний розмір глибини 87,1 мм.

Відмінною особливістю вікна є збіг зовнішніх площин склопакетів вікна і фасаду.

Основу серії складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовкладиш шириною 24 мм з армованого скловолокном поліаміду.

Заповнення вікна передбачено товщиною від 18 до 24 мм.

Кут відкривання вікна обмежується від 20 до 45 °.

Вікно повинне бути розташоване вертикально.

Під час опадів на вулиці вікно має бути закрите.

Профілі алюмінієві серії ФОМ пресуються зі сплаву AlMgSi 0,5 (6060) відповідно до DIN 1725. Цей сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності відповідно до DIN тисячі сімсот сорок вісім.

Термовкладиши виготовляються з поліаміду 6.6 з 25% скловолокна, цей матеріал має низьку теплопровідність, гарантує високу точність розмірів і форми, міцність і стійкість до старіння.

Ущільнювачі - еластомерні профілі використовуються для ущільнення: склопакетів, з'єднання стулки з коробкою, для створення теплового і звукового бар'єрів (простір між коробкою і стулкою ділиться на дві камери), для герметизації від попадання вологи зовні. Матеріал - ЕПДМ.

Фурнітура - орієнтована на виконаний в стулці «європаз» і дистанцію 17 мм між коробкою і стулкою в місці установки фурнітури - це дозволяє застосовувати якісну фурнітуру для такого типу вікон бельгійської фірми "Sobinco" і англійської фірми "Securistyle". Підбір фурнітури для вікна і перевірка її працездатності за кресленнями вікна проведена безпосередньо на цих фірмах.

Кріпильні елементи - тільки з нержавіючого матеріалу.

Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет