Головна Продукція Система С60 (Вікно-Вітраж-Двері)
Система С60 (Вікно-Вітраж-Двері)
Сертифікати:
Ліцензія на проектування і тех. нагляд
Сертифікат "Qualicoat" на полімерне покриття
Сертифікат на алюмінієві профілі "Алюпол"

 

Система С60 має базовий розмір 60 мм для рами і 68 мм для стулки.
Основу системи складають комбіновані профілі, що складаються з двох
алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох термовста-вок з армованого скловолокном поліаміду.
Зазначені в каталозі розміри, інерційні характеристики, маса і пери-метри профілів є теоретичними і можуть змінюватися в залежності від допусків на розміри профілів.
 
МАТЕРІАЛИ
 
алюмінієві профілі
Екструзія зі сплавів АlМgSi 0,5 F22, АlМgSi 0,5 F25 відповідно до DIN тисячі сімсот двадцять п'ять, DIN 1748 і DIN 17615. Ці сплави стійкі до корозії і дозволяють изго-тавлівать профілі високої точності.
 
термовставки
Виготовляються з поліаміду 6.6 з 25% скловолокна; цей матеріал име-ет низьку теплопровідність, гарантує високу точність розмірів і форми, міцність і стійкість до старіння.
 
ущільнювачі
Гумові (еластомерні) профілі використовуються для: ущільнення скло-пакетів, або сендвічпанелі, ущільнення середньої частини конструкції вікна (простий-ранство між рамою і стулкою ділиться на дві камери для створення теплового і звукового бар'єрів, а також для забезпечення відводу води), і для ущільнення сої-нання стулки з рамою.
Фізико-механічні показники ущільнювачів - відповідно до ТУ 2549-001-46603100-98 і ТУ 38.105.1082-86.
 
аксесуари
В основу системи С60 закладений так званий "європаз" - це дозволяє використовувати механізми замикання провідних європейських фірм-виробників віконної фурнітури ( "FAPIM", "SOBINCO", "ROTO", "SIEGENIA", "SAVIO", "GIESSE" і ін. ).
 
елементи з'єднання
Елементи кріплення і використовувані аксесуари виготовлені з нержаве-ющего або захищеного від корозії матеріалу.
 
ПОКРИТТЯ ПОВЕРХНІ
 
Профілі, з яких виготовляються вікна і вітражі, можуть бути пофарбовані порошковими барвниками відповідно до ГОСТ 9.410-88.
 
Колір покриття - визначається замовником за шкалою RAL. Можливі й інші спеціальні кольору.
 
Товщина покриття - залежить від марки барвника і лежить в діапазоні 60 ÷ 120 мкм. Пофарбовані профілі витримуються в сушильній камері при тим-температурі 180 ~ 200 ° С протягом 20 хвилин.
 
ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАПОВНЕННЯ
 
Як заповнення в конструкціях серії С60 можуть бути використані склопакети, або сендвіч-панелі товщиною від 15 до 44мм.
Заповнення встановлюється на спеціальні підкладки відповідно до схеми, наведеної на аркуші 0.00. Не допускається вільне переміщення заповнення в складі вироби.
Заповнення фіксується штапиками, які мають прямокутну форму. Схеми установки штапиків наведені на аркушах 8.01 і 8.02. Відповідно до цих схемами обробка штапиков проводиться під кутом 90 °.
Методика вибору штапиків, їх номенклатура і використовувані при цьому ущільнювачі наведені на аркушах 8.01 і 8.02, в них показані розміри зони під установку заповнення для кожного з штапиков, наведені робочі розміри зовнішніх і внутрішніх ущільнювачів. Вибір штапика залежить від товщини устанавлива-ного заповнення, ця товщина повинна бути дорівнює розміру зони під установку заповнення за вирахуванням суми робочих розмірів зовнішнього та внутрішнього уплот-нітелей.
 
УВАГА
 
Вироби поставляються на об'єкт покритими захисною самоклеющейся плівкою, що попереджає їх пошкодження. При монтажі берегти вироби від механічним чеського ушкодження і дії цементу, вапна, фарби і т.п. Після складання і монтажу - виріб повинен очищатися і протиратися спеціального очисного рідиною.
 
опис

 

1 - Зовнішній ущільнювач заповнення
2 - Внутрішній ущільнювач заповнення
3 - Центральний ущільнювач між рамою і стулкою
4 - Внутрішній ущільнювач між рамою і стулкою
5 - Тепловий розрив за допомогою термовставок з армованого скловолокном поліаміду
6 - Штапик - фіксатор заповнення
7 - вирівнює куточок
8 - Алюмінієвий куточок для фіксації кутових з'єднань
9 - Підкладка під заповнення
10 - Планка для підкладки
11 - Заповнення
Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет