Головна Продукція Система навіски вентильованих фасадів на базі системи Т48
Система навіски вентильованих фасадів на базі системи Т48
 
Системи вентильованих фасадів застосовуються для зовнішнього утеплення та облицювання стін житлово-цивільних будинків і соружений.
 
Навісні вентильовані фасади є високоефективними двоступінчастими будівельно-фізичними системами для ізоляції від вітру і дощу. Присутня в корпусах будівель житлова і будівельна волога виводиться в зону вентиляції і віддаляється. При цьому завдяки наявній теплоізоляції зменшуються тепловтрати. Облицювальний матеріал навісних вентфасадів є дієвий захист від негоди, одночасно захищаючи від механічних впливів.
 
При річній теплозахисту вентиляція вентфасада запобігає високу теплове навантаження зовнішніх стін. Крім того, гарантііруется захист загальної несучої конструкції від коливань зовнішньої температури.
 
Навісні вентильовані фасади являють собою складову конструктивну систему, яка включає в себе обов'язкові елементи: теплоізоляцію, несучі конструкції, елементи кріплення, повітряний простір, облицювальний шар.
 
Несучі конструкції призначені для передачі навантажень ваги облицювальних матеріалів і вітрових навантажень безпосередньо зовнішніх стінах будинків. Вони виконані у вигляді консолей з алюміевих профілів. Консолі кріпляться до стін будівель за допомогою фасадних розпірних гвинтових дюбелів. Кожна консоль повинна бути закріплена мінімум двома кріпильними елементами. При цьому тільки один з них фіксований, інші - що ковзають. Ковзне кріплення, створюючи рухливе з'єднання, необхідно для компенсації лінійних деформацій несучого профілю, що виникають через
перепадів температур зовнішнього повітря.
Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет