Головна Продукція Фасадна система Т48
Фасадна система Т48

 

 Система профілів Т48 призначена для виготовлення конструкцій для скління фасадів будівель, опуклих і увігнутих конструкцій, як термозащіщенних, так і без термозахисту, а також внутрішніх перегородок.

 
Особливостями даної системи є:
1. Стійки і ригелі, якими можуть служити одні і ті ж профілі;
2. Спеціальні ущільнювачі на стійки і ригелі, що забезпечують надійну герметизацію і влагоотвод з внутрішньої камери;
3. Ширина лицьової частини профілів зсередини конструкції - 48 мм, а зовні - 44 мм;
4. Заповнення конструкції може бути будь-яким в межах від 1 мм до 50 мм;
5. У конструкцію можуть встановлюватися:
     а) вікна спеціального призначення:
         - Фасадні вікна з відкриванням назовні - ФОМ, ТОН, з відкриванням усередину - С60Ф;
         - Мансардне вікно ФОМ;
         - Напівструктурне вікно ХОП;
     б) двері зовнішнього та внутрішнього відкривання;
     с) системи вентиляції.
6. Система вентиляції внутрішніх камер і влагоотвод.
7. Компенсація температурного розширення на стійках, ригелях і притискних планках.
 
Переваги системи Т48:
- Простота у виготовленні і монтажі,
- Підвищення рівня термо-, волого-, звуко ізоляції,
- Мінімізація кількості профілів і деталей,
- Зменшення вартості системи,
- Можливість застосування поширеного універсального устаткування для обробки системи, максимальне скорочення кількості технологічних операцій і скорочення застосування штампів,
- Підвищення продуктивності при проектуванні, виготовленні і монтажі фасадної системи,
- Можливість виготовлення фасадів в класичному, структурному і Напівструктурне варіантах, а також в якості внутрішніх перегородок.
 
Профілі алюмінієві серії Т48 пресуються зі сплаву AlMgSi 0,5 (6060 6063) і відповідно до DIN EN 573. Цей сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності DIN EN 755.
Розміри профілів можуть змінюватися в межах допусків розмірів і товщини відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6.-3-95 (ГОСТ22233), UNI 3879, DIN EN 755, DIN 17615.
 
Покриття алюмінієвих профілів - порошковими емалями товщиною не менше 70 мкм на всіх видимих ​​поверхнях, згідно з міжнародною шкалою кольорів RAL або інших спеціальних кольорів. Покриття наноситься електростатичним способом зполімеризацією при температурі 160-200 град С.
 
Попередня підготовка поверхні алюмінієвого профілю перед покриттям - хроматирование; або анодування - нанесення оксидного шару завтовшки 6 мкм електрохімічним шляхом - Ан. Окс.6.
 
Ущільнювачі - еластомерні профілі використовуються для ущільнення: склопакетів, скла, сендвіч-панелей, з'єднання стулки з коробкою, для створення теплового і звукового бар'єрів, для герметизації від попадання вологи зовні. Матеріал - ЕПДМ. Ущільнювачі зберігають свої властивості в середовищі повітря при будь-яких видах атмосферного впливу в інтервалі температур не вже ніж від -30 до +60 град С.
 
Фурнітура - орієнтована на виконаний в профілях вікон «європаз» і дистанцію 17 мм (вікна ФОМ, ТОН, ХОП) між коробкою і стулкою в місці установки фурнітури - це дозволяє застосовувати якісну фурнітуру для такого типу вікон бельгійської фірми "Sobinco" і англійської фірми " Securistyle ". Підбір фурнітури для вікна і перевірка її працездатності за кресленнями вікна проведена безпосередньо на цих фірмах.
 
Кріпильні елементи необхідно застосовувати тільки з нержавіючого матеріалу.
 
Розміри порізки алюмінієвих профілів, наведені в каталозі, є теоретично точними. Рекомендований допуск для рамних елементів +0,5 мм, для стулкових -0,5 мм.
 
Примикання - представлені вузли з'єднань готових конструкцій з прорізами не є обов'язковими. Їх можна розглядати, як типові рішення проблеми установки конструкцій.
 
Вибір стійок і ригелів необхідно проводити на підставі попереднього розрахунку статичних навантажень, докладний опис яких наводиться в розділі 148W каталогу - це зробить Вашу конструкцію більш безпечною і допоможе уникнути перевитрати матеріалів.
 
При визначенні розмірів прорізів і виборі профілів необхідно враховувати наступні фактори: вітрове навантаження, моменти інерції профілів, розміри і вага скла або заповнення, розміри стулок, несучу здатність аксесуарів, тип і кількість кріплень до несучих конструкцій.
 
Вітрова та снігове навантаження визначається по СНиП 2.01.07-85 «Навантаження і впливи». Для наближених обчислень і швидкості відшукання значення реальної вітрового навантаження рекомендуємо використовувати таблицю вітрових навантажень в розділі 148W, складену нами для II. III і IV району України з урахуванням коефіцієнтів місцевості, висоти будівлі, пульсації вітру вище 36 м.
 
Розрахункова температура навколишнього середовища визначається за СНиП 2.01.01-82 «Будівельна кліматологія і геофізика».
 
Вологість визначається по СНиП II-3-79 «Будівельна техніка».
 
Стандарти необхідні додатково:
«Несучі та огороджувальні конструкції» СНиП 3.03.01-87.
"Будівельні конструкції. Норми проектування »СНиП II-23-81.
"Металеві конструкції. Правила виробництва і приймання робіт »СНиП III-18-75.
 
Склопакети необхідно виготовляти згідно розмірів відступів від центру стійки і ригеля зазначених в нашому каталозі. В іншому випадку може вийти виглядиваніе дистанції склопакета з під ущільнювача, або навпаки - склопакет не увійде в фасадний отвір.
Для стулок і глухих отворів фасадів висотою більше 10 м з площею скла більше 1 м2 необхідно застосовувати зміцнене скло: 1) розжарене, 2) скло з обробленими краями; або скло з захисними плівками.
Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет