Головна Покриття Полімерне покриття

Полімерне покриття

Процес фарбування

 

  


Жовте хроматування.
Поверхню, що фарбується необхідно захищати від корозії, оскільки незахищена поверхня швидко окислюється. Захист досягається за допомогою хімічної обробки (жовтого хроматуваня). Під час такої обробки отримуємо аморфне покриття жовтого кольору з питомою вагою 0,1-1,0г / м². Це покриття, як і розчин для його здійснення, містить шестивалентний хром. Завдяки відмінній корозійної стійкості, хроматирование може служити як остаточне захисне покриття конструкцій з алюмінію, проте основним його призначенням є підготовка поверхні під забарвлення. Жовте хроматуваня рекомендований під порошкові покриття системою GUALICOAT. Цей процес широко застосовується в усьому світі.

Нанесення полімерного покриття.
Полімерне покриття, створене на основі порошкової фарби - це нова екологічно чиста, безвідходна технологія. Її вважають однією з найбільш досконалих на сьогоднішній день. У двох словах технологію можна описати так: порошкову фарбу напилюють на поверхню виробу із застосуванням електростатичного поля, потім при високій температурі витримують в спеціальних камерах.

Впродовж останнього десятиріччя технології порошкового фарбування все частіше витісняють традиційні способи. З її використанням сьогодні фарбують приблизно 15 відсотків усіх виробів в світі. І число це постійно збільшується. У чому ж відмінність порошкових фарб від звичайних рідких? Основна перевага полімерних покриттів - їх довговічність, міцність і захисні функції. Завдяки новій технології на фарбується утворюється шар еластичної пластмаси з дуже високою стійкістю. Офісна і домашня металеві меблі, торгове обладнання, спортивний інвентар - це лише кілька прикладів, де полімерні покриття добре зарекомендували себе.

Промислове фарбування звичайними рідкими фарбами має на увазі контроль в'язкості і доведення її до потрібної величини. Використання порошкових фарб виключає ці складні операції, що в кінцевому рахунку забезпечує економію та більшу стабільність якості фарбування. Відсутнчсть патьоків на вертикальних поверхнях і зморщування покриттів при сушінні.

Можливість отримання товстих одношарових покриттів (за рахунок 100% -ного вмісту сухої речовини) замість більш дорогих багатошарових у разі рідких фарб. Менше усадка і пористість плівки завдяки відсутності випаровування розчинників.

У порівнянні зі звичайними, органорозчинних фарбами та лаками, полімерні покриття є хімічно стійкими. Їм не страшні розчинники, луги, кислоти, бензин, мастила та інші склади. Вони також мають підвищені антикорозійні властивості.

Полімерні покриття можуть без шкоди для терміну експлуатації піддаватися впливу підвищеної температури, постійно або періодично. Тому це покриття використовуються для фарбування автомобільних дисків, радіаторів та інших виробів, що піддаються нагріванню.

Полімерне покриття нешкідливо. Нова технологія забарвлення позбавляє від екологічних проблем - вогненебезпечні і токсичні рідкі розчинники не використовуються. Досить згадати, що порошковими фарбами пофарбовані газові плити та холодильники у кожного з нас вдома.

Ще одна вагома перевага порошкових фарб - майже безмежна палітра кольорів, а також відтінків і фактур. Поверхня набуває властивостей, які при застосуванні традиційних технологій або недосяжні, або вартість їх в кілька разів вище. Наприклад, золотистий, сріблястий і алюмінієвий металіки, флуоресцентні фарби. Є і незвичайні відтінки: наприклад, серія фарб «антик», які стилізують поверхню під старовинні мідні, бронзові або срібні предмети. При фарбуванні відтінки контролюються за ступенем блиску, утворюючи глянцеві, матові і напівматові поверхні. Різноманіття кольорів доповнюють спецефекти - «під муар», «граніт» та інші.

Сфера застосування порошкових фарб досить широка.
Полімерні покриття підходять для:
    -
фасадних елементів: віконні профілі, покрівля, металочерепиця, металеві двері, огорожі і ворота;
   
- офісної та садових меблів, торгового обладнання, стелажів і прилавків, верстатів;
   
- різного транспорту: сільгоспмашини, велосипеди та мотоцикли, автомобільні диски, приладові щитки і дзеркала, радіатори;
   
- товари для спорту і відпочинку, кемпінгу, садово-городній інвентар.

Основні стадії процесу фарбування порошковими матеріалами:

    1.
Вибір кольору (або декількох кольорів) покриття згідно каталогу кольорів RAL
   
2. Підготовка поверхні виробів до фарбування: Травлення, знежирення, промивання, хроматирование
   
3. Нанесення порошкового покриття на поверхню алюмінієвого профілю: проводиться на автоматизованих лініях в спеціальній фарбувальній камері. Цей процес відбувається завдяки технології,
    
яка направляє заряджені в електростатичному полі частинки фарби на поверхню заземленого виробу, що дозволяє домогтися рівномірності розподілу і товщини фарби на поверхні
    
вироби.
   
4. Формування покриття на виробі: Для закріплення шару порошкової фарби профіль направляється в піч полімеризації, де під впливом температурного нагріву відбувається процес затвердіння
    
закріплення порошкової фарби на поверхні профілю
   
5. Контроль якості
   
6. Упаковка (при необхідності) в стрейч плівку

 

        

       

Поверхні, що мають складну форму, зазвичай дуже важкі фарбування. Для фірми «Полімер-колор», що використовує порошкові фарби фінського концерну Текнос, це не проблема. Ці фарби відмінно лягають в будь-яких вигинах вироби. Габарити деталей, що обробляються на лініях хроматірованія і порошкового напилення: 7000 * 300 * 1200мм
Фарбування проводиться на роботизованою напівавтоматичного установці лінії "Компакт" виробництва фірми "OTEFAL" Італія з використанням напилювачі фірми "WAGNER"

Фахівці «Полімер-колор» допоможуть вам визначитися з фактурою або кольором фарби.

 


Copyright © 1992-2018 Talisman LTD
Усі права захищені
Розробка сайту
Лаймнет